Letöltés:   terméklap,   használati útmutató,   termékvideoGarancia:  akár 2 év (1+1 év, ami regisztrációhoz kötött. )BEVONTELEKTRÓDÁS HEGESZTŐ INVERTER ÉRINTÉSES AWI FUNKCIÓVALHálózati feszültség: 230 V
Szükséges biztosíték: 13 A
Hegesztőáram tartomány: 10 > 130 A
Bekapcsolási idő (20°C): 55% @ 115 A
Hegeszthető elektróda átmérő: 1. 6 > 3. 25 mm
Max. hegeszthető anyag vastagság: 6 mm
Üresjárati feszültség: 85 V
Diense dugó mérete: 10/25 mm2
Védelmi osztály: IP21
Bekapcsolási idő (40°C) 60%: 45 A
Méretek: 41X32X15 cm
Súly: 5, 8 kg
Teljesítmény: 4 kW
o Rutilos, bázikus, saválló, felrakó és alumínium elektródák elhegesztése.
o Koppintós gyújtással alkalmas AWI hegesztésre. Az AWI pis! ztoly nem tartozék!
o Ajándék test és munkakábel, műanyag koffer.
2. 0 - 50 db, 2. 5 - 47 db, 3. 25 - 24 dbAlkalmas: 2. 5-es elektródával gyártó, 3. 25-ös elektródával szakipari, 4-es elektródával szakaszos, karbantartó munkákra. HOT START, ANTI STICKING, ARC FORCE, MMAA műszaki adatok a gyártó által kibocsátott információk. A paraméterek optimális körülmények között a technológiai előírások betartásával érvényesek. FLIP-FLAP Fejpazs:  1 év garancia Felhajtható lencse. Előtét és sötét üveg mérete: 97x80 mmGyárilag DIN 11-es sötét üveggel szállítva {mp4-flvremote width="480" height="270"}http: //gys. hu/video/gysmi_130p. mp4{/mp4-flvremote}