PROVISION PR-10A9CH CCTV Tápegység PR10A9CH
- Tápegység videomegfigyelő rendszerekhez.
- 9 különálló kimenet kamerákhoz.
- Túlfeszültség és túláram védelemmel ellátott.
- Önvisszaálló biztosítékok kimenetenként.
- LED-es állapotjelzés.
- Kimeneti feszültség: 12-14VDC (szabályozható).
- Terhelhetőség: maximum 10A.
- Hatásfok: nagyobb, mint 85%.
- Sorkapcsos csatlakozás.
- Zárható fém doboz.
- Tápfeszültség: 100-240VAC.
- Méretei: 200 mm x 202 mm x 50 mm.