Power Dynamics PDA-12ABT 500/1000w (30 cm) aktív hangfal + BLUETOOTH
Műszaki adatok:
- Mély hangszóró: 12” (30 cm)
- Magassugárzó: 1, 35" driver
- Aktív, beépített erősítő
- Beépített Bluetooth vevő
- Impedancia: 8 Ohm