Mikrokontroller, ATMEGA640-16CUR VFBGA-100 Atmel
Termék azonosító: 293374
Embedded-Mikrocontroller
Műszaki adatok:
Adatátalakító: A/D 16x10b ? EEPROM méret: 4 K x 8 ? Gyártó: Atmel ? Gyártói kód (építőelemek): ATM ? Gyártói szám: ATMEGA640-16CUR ? Ház típus (félvezető): CBGA-100 (9x9) ? I/O-k száma: 86 ? Kapcsolódás: EBI/EMI, I? C, SPI, UART/USART ? Mag méret: 8-Bit ? Magprocesszor: AVR ? Oszcillátor típus (beépített mikrokontroller): Belső ? Periférikus eszközök: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT ? Program memória típus (beépített mikrokontroller): FLASH ? Programmemória méret (beépített mikrokontroller): 64 KB (32 K x 16) ? RAM méret (beágyazott mikrokontroller): 8 K x 8 ? Sorozat: AVR? ATmega ? Tápfeszültség (max. ): 5. 5 V ? Tápfeszültség (min. ): 2. 7 V ? Típus: Beágyazott mikrokontroller ? Ütem frekvencia: 16 MHz ? Üzemi hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Üzemi hőmérséklet (min. ): -40 °C