Fujitsu Esprimo Mobile V5555 (T3200-2GB-250GB) – kiváló működés, kb. 30-45 perces akkumulátor!!!
Ez már nem Fujitsu-Siemens, hanem „ csupán” Fujitsu – jobb minőségben, megbízhatóbb technológiával!
A laptop egy alacsony fogyasztású, ám maximális teljesítményt nyújtó 2 magos Intel Pentium Dual Core T3200 (2 x 2, 0 GHz, 1MB L2 Cache, 667 MHz FSB) processzorral, 2 GB-os (1 x 2 GB-os Hynix) DDR2 memóriával, 250 GB-os (HD Sentinel szerint 99%-os kondícióban lévő) SATA HDD-vel rendelkezik, ezen felül van ExpressCard (PCMCIA) adaptere, külső VGA monitor (D-Sub) kimenete, 3 db USB 2. 0 csatlakozója, beépített mikrofonja, és természetesen LAN (vezetékes hálózati csatlakozó), valamint vezeték nélküli WiFi (WLAN) is rendelkezésre áll. A kijelzője szép képet ad, karc- és pixelhiba mentes, 15, 4” -os és „ matt” (napfényben is jól látszik, nem tükröződik!!! ).
Adom hozzá az eredeti Fujitsu-Siemens (20V/4, 5A/90W-os) gyári hálózati töltőt, az eredeti akkumulátort (jelenleg – használati módtól függően – kb. 30-45 percet bír 100%-os töltöttséggel, internetezés mellett, ill. az elhasználódásának mértéke 53 %-os), valamint az eredeti gyári dokumentációt és telepítő lemezeket (a Windows Vista Home Basic SP1 (32 bit) Hun operációs rendszert eredeti DVD-n és a Drivers & Utilities driver DVD-t eredetiben).
A laptopnak SEMMILYEN működésbeli hibája, problémája sincs, tökéletesen és megbízhatóan működik!!!
Specifikáció:
Kijelző: 15. 4" WXGA 16: 10 1280 x 800 (matt)
Processzor (CPU): Intel Pentium Dual-Core T3200 (2 x 2. 0 GHz, 1 MB L2 Cache, 667 MHz FSB, max. 35 W)
Chipset: SIS M672
Memória (RAM): 2048 MB (1 x 2 GB Hynix) DDR2/667 MHz (bővíthető)
Grafikus vezérlő (VGA): SiS Mirage 3+ (integrált/megosztott, max. 256 MB)
Merevlemezes meghajtó (HDD): Western Digital 250 GB 5400 rpm SATA (99%-os kondíció, 2 partíció)
Optikai meghajtó (ODD): 8x DVD+-RW DL SM drive
Audio: Realtek ALC268, beépített mikrofon
Interfészek:
- ExpressCard (PCMCIA) slot,
- Gigabit LAN,
- USB 2. 0 (3db),
- VGA monitor (D-Sub),
- Wireless 802. 11a/b/g (Wi-Fi)
Billentyűzet: magyar
Operációs rendszer (OS): Windows 7 Ultimate SP1 (32 Bit) Hun
Akkumulátor: 2. 000 mAh, (Lithium-ion, 11, 1 V) – kb. 30-45 perc üzemidő!!!