SUNWOR SCPS-1205-9 CCTV tápegység 114544CCTV tápegység, fém doboz, 9 csatorna, 12VDC, 5A.
- Kapcsolóüzemű CCTV tápegység.
- Erős fém doboz.
- Védettség: IP55.
- Stabilizált kimeneti feszültség.
- 9 csatornás kimenet.
- Sorkapcsos csatlakozás.
- Bemeneti feszültség: 110/230 VAC.
- Kimeneti feszültség: 12 VDC.
- Kimeneti áram: maximum 5 A.
- Kimeneti teljesítmény: 60 W.
- Működési hőmérséklet: -10°C - +50°C.
- Működési páratartalom: 20 - 90 %.