15,4" AU Optronocs B154EW01 V.9 H/W: 0A F/W:1 fényes kijelző - Jelenlegi ára: 5 990 Ft
15, 4" AU Optronocs B154EW01 V. 9 H/W: 0A F/W: 1 fényes kijelző
Állapot: használt, fényes, jobb alsó sarok 2-3db mm-es folt
Felbontás: 1280x800
Csatlakozó: 30 pins